transmetimet live

Han 18.02.2019.
Koha Vëndasi Musafiri Live PbP
10:30 ADMIRAL V. BARYS ASTANA
10:30 AMUR KHABAR. KUNLUN
11:00 OSTRAVA M21 TRINEC M21
11:00 HYUNDAI KAL JUMBOS
12:30 SHILLONG L. CHENNAI CITY
13:00 Liberec U21 Dukla Prag M21
13:00 Bohemians M21 HRADEC M21
13:00 FK Pribram U21 Sparta Prag M21
13:00 Argentinos Jr. Estudiantes D.
13:00 Banfield Ca River Plat.
13:00 Racing Club Godoy Cruz At
13:00 AC HORSENS Fc Nordsjaell.
13:30 MACCABI TZUR SHALOM HAPOEL OM EL FAHEM
13:30 ALTAY J KUZN.BEARS J
14:00 Budejovice U21 Slavia Prague U21
14:00 HAPOEL AZUR HAPOEL KFAR SHALEM
14:00 WILLEM II TI. FEYENOORD ROTTERDAM
14:00 FC EMMEN FORTUNA SITT.
14:30 CHELMET NEFTYANIK
15:00 GOA KERALA BLAST.
15:00 AVTOMOBILIST NEFTEHIMIK
15:00 RUBIN T. METALLURG NOVOKUZNETSK
17:00 ESKISEHIRSPOR DENIZLISPOR
17:00 RYAZAN BARS KAZAN J
17:30 TREBIC PROSTEJOV
17:30 DYNAMO M. TRAKTOR
17:30 SKA SP. LOK. YAROSLAV
17:30 CSKA VITYAZ P.
17:30 JOKERIT SPARTAK MS.
17:30 NEFTOCHIMIK 2010 CSKA S.
18:00 WISLA KRAKOW SLASK
18:00 DUKLA PRAHA SPARTA PRAHA
18:00 MACCABI NAZ. HAPOEL R.G.
18:00 HAPOEL AFULA HAPOEL AS.
18:00 HAPOEL K.S. HAPOEL NAZAR.
18:00 ANTALYA BASAKSEHIR
18:00 APOLLON SMIRNIS PAOK
18:00 LITOMERICE BUDEJOVICE
18:00 SLOVAN USTI KADAN
18:30 OFI KRETA LAMIA
18:30 PEC ZWOLLE ADO DEN HAAG
18:30 DE GRAAFSCHA. FC EINDHOVEN
18:30 VVV/HELMOND . SBV EXCELSIOR
18:30 DINAMO RIGA SLOVAN
19:00 MIDTJYLLAND AALBORG
19:00 TSV 1860 MUNICH AALEN
19:00 CON. CHIAJNA FCSB
19:00 HAMMARBY TFF VARBERGS
19:00 ESKILSMINNE DALKURD FF
19:30 STANDARD LIE. KAA GENT
19:30 R.MOUSCRON-PERUWELZ ST. TRUIDENSE VV
20:00 HAPOEL B S. BEITAR JERUSALEM
20:00 PSV B TWENTE ENSCHEDE
20:00 CERCLE BRUGGE SPORTING LOK.
20:00 BOGOTA BARRANQUILLA
20:00 VERONA TRENTINO
20:30 ROMA BOLOGNA
20:30 NURNBERG DORTMUND
20:30 LIONS GIBRALTAR FC BOCA JUNIORS
20:30 CHELSEA MAN.UTD.
20:45 METZ AS BEZIERS
20:45 GLENTORAN GLENAVON
20:45 FC RIETI TRAPANI CALCIO
21:00 SD HUESCA Athletic Bilbao
21:00 CROTONE PESCARA
21:00 SACACHISPAS FC CA SAN MIGUEL
21:00 DEP.ESPANOL DEP.RIESTRA
21:15 CD AVES BENFICA
21:30 OESTE SP SAO BENTO SP
22:00 CALGARY ARIZONA
22:00 MONAGAS ZAMORA
23:00 ARGENTINOS J. ESTUDIANTES

kyqu dhe luaj live

transmetimet direkte të më shumë se 5.000 takimeve në www.mozzartks.com

Dëshironi të shikoni futball, tenis apo basketboll? Televizionet nuk janë në gjendje që të përcjellin të gjitha takimet sportive të cilat janë shumë. Nga tani, kompania Mozzart për të gjithë vizituësit e saj të regjistruar ka mundësuar shërbimin e ri në www.mozzartks.com - transmetime direkte të më shumë se 5.000 takimeve sportive së bashku me bastvënie live.

video transmetime direkte të takimeve të zgjedhura ju japin mundësi që të percillni lojët e juaja edhe kur veni bast live. Vetem disa levizje me kursor dhe mund të bëni tiketin tuaj se bashku me ofertene e Mozzart Live Bet.

Kur të kyqeni në faqen tonë, shkoni në faqen me oferten e Live bet. Secila ngjarje që ofrojmë në video transmetim është i shënuar me foton e televizionit lartë në anën e djathtë. Në këtë faqe tregohen të gjitha takimet e ardhshme me numrimin e kohës deri tek fillimi i takimeve, klikoni mbi të dhe hyni në faqen me ofertat e kuotave te live bet për ato takime dhe takimi do të shfaqët në ekran.

Kur të fillon takimi sportiv, klikoni mbi të me kursor dhe hyni në faqen me ofertat e kuotave të Live Bet për atë takim dhe takimi do të shfaqet në ekran. Në secilin moment gjatë takimit luani në detaje sikur- a do të vijë deri të ndryshimi i rezultatit, kush do të shënojë golin e ardhshëm dhe kush do të fitojë për kohën e mbetur dhe lojë tjera. Mos i lejoni vetës suaj që në fund të takimit të thoni ''E kam ditur qe kjo do të ndodhë, u pa qartë në transmetim

Kemi pergaditur më shumë se 5000 takime sportive në video transmetime direkte (live stream) se bashku me bastvënie live përmes faqës së Mozzart. Nëse jeni të interesuar të percillni futboll, tenis apo basketboll, mund të gjeni sportin tuaj përmes video transmetimit të cilin e dergojmë drejt në kompjuter permes të cilit jeni kyqur në faqen e www.mozzartks.com, Mjafton të jeni të kyqur në web faqen tonë.

Secili takim sportiv i gatshem për shikim direkt është në dispozicion në ofertën e Mozzart Live Bet. Bëhuni gati në periudhën e ardhshme, zgjidhni takimet që dëshironi ti përcillni dhe planifikoni kohën tuaj, takimet direkte nuk mund të presin!

Mozzart - Pjesë e jetës suaj edhe në internet